Sip sip 🌿

Produkty Forever Living

Produkty firmy Forever Living sú naše odpovede na Vaše otázky na tému prípravkov a doplnkov zdravej zdravej výživy a starostlivosti o telo. Nebudeme komentovať moderné “skloňovanie” obsahu pojmu zdravá výživa. Už to, že ste sa dostali až ku týmto vetám je jasným dôkazom, že idete za konkrétnym účelom.

Našim cieľom je Vám ponúknuť dostupnú škálu prípravkov na každý deň a to aspoň z dvoch zdrojov, ktoré však majú rovnaký filozofický smer - pomôcť Vám v prevencii a v alternatívnej liečbe čistými prírodnými produktmi bez cukru, farbív a umelých prísad; a to nie len Vám, ale aj Vašim blízkym.

Na základe bohatých skúseností sme vybrali zdroje, ktorých ponuku máme odskúšanú. Jedným zdrojom je medzinárodná sieť Forever Living Products Slovakia (FLP). Jej prípravkové portfólio má spoločného menovateľa - známu rastlinku - Aloe vera. Výber z celkovej ponuky je štruktúrovaný:

Druhým zdrojom (okrem Forever Living Products Slovakia) je medzinárodná sieť CaliVita International, ktorá sa prezentuje širokým produktovým portfóliom pre všetky vekové kategórie.

Nepreferujeme v ponuke ani jednu sieť, pretože staviame na Vašom rozhodnutí, čo bude, resp. je Vám bližšie a čomu vyjadríte svoju dôveru. Prirodzene stále sme Vám k dispozícii s poradenstvom, či už cez verejné stránky, alebo intimnejšie konzultácie cez e-mail.

Prezentované výrobky nemajú za účel diagnostikovať a liečiť. Prirodzene Váš zdravotný problém riešite so svojím, alebo odborným lekárom. Tieto prípravky obsahujú vitamíny, minerály a ďalšie účinné látky, doplňujú ich deficit vo Vašom výživovom režime a tým pomáhajú posilňovať prirodzenú schopnosť organizmu odolávať chorobám.

Poskytujeme len informácie, ceny neuvádzame a produkty tu nepredávame.