Sip sip 🌿

Elixíry

Elixíry sú tu pre zvýšenie kvality Vášho života. Ich cieľom je nielen vyriešiť zdravotné ťažkosti, ale aj pôsobiť preventívne. Ak ste tak ešte neurobili, prejdite si ponuku elixírov a nájdite riešenie zdravotných problémov pre seba a svojich blízkych. Elixíry sú vyrábané z českých zdrojov (Herba Vitalis) a ich komponenty sú preložné do slovenského jazyka. Pozorne si prečítajte upozornenia pri každom výrobku; upozornenia sú citované z príslušného Rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva.

Elixíry sú alkoholové maceráty v balení 50 ml v matnej fľaške. Spravidla (ak nie je pri konkrétnom elixíre uvedené inak) sa dávkujú trikrát denne a to tak, že 15 kvapiek sa riedi v 20 ml nemineralizovanej vody, potom sa podrží v ústach a po 20 s až 30 s sa prehltne. Pitný režim pokračuje asi po pol hodine.

Dúhové elixiry

Dúhové elixíry sú tu pre zvýšenie kvality Vášho života. Ich cieľom je nielen vyriešiť zdravotné ťažkosti, ale aj pôsobiť preventívne. Ak ste tak ešte neurobili, prejdite si ponuku Dúhových elixírov a nájdite riešenie zdravotných problémov pre seba a svojich blízkych. Dúhové elixíry sú vyrábané z ekologicky čistého prostredia Českej republiky (výrobca Herba Vitalis, výrobca tinktúr a elixírov v našej ponuke) podľa receptúr Bc. Martina Kolára viz lexikón zdravia a ich komponenty sú preložné do slovenského jazyka (názvy komponentov aj do češtiny a latinčiny). Pozorne si prečítajte upozornenia pri každom výrobku; upozornenia sú citované z príslušného rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Odporúčanie: Dúhové elixíry sa podávajú v poradí Fungilen, Detoxilen, Fruktavit a Imunex. Pre ženy pred otehotnením je vhodná detoxikácia organizmu. Fungicídna diéta je následne vhodná v priebehu tehotenstva (pri výskyte napr. kvasiniek). Počas tehotenstva je rozumné užívať Fructavit alebo Imunex (odporučené dve fľašky aj súbežne, potom odporúčame prestávku a pokračovať podľa potreby alebo rady odborníka).

Dávkovanie: Dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek pol hodiny pred jedlom alebo po jedle, najlepšie počas 6 týždňov. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nezapíjať. Deťom podávať 3x denne 10 kvapiek do 50 ml vody. Pri užívaní dodržujte pitný režim, minimálne 1,5 l denne na 50 kg živej váhy. Toto dávkovanie sa môže v detailoch líšiť (najmä u detí) a preto u každého elixíru si veľmi pozorne prečítajte dávkovanie!